• E-mail : info@dsaltyapi.com
  • Tel : +90 262 365 23 02
  • e-Katalog indir

Hakkımızda

Kurumsal

Kuruluşumuzdan bugüne prensiplerimizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyor ve sürekli çıtamızı hep daha yükseğe çekmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini, istek ve beklentilerini her şeyin üzerinde tutuyoruz. Müşterilerimiz ile sağlıklı, emin ve uzun vadeli ilişkiler kurabilmek adına nezaket kuralları çerçevesinden profesyonel ve adil olmak en çok önem verdiğimiz prensiplerimizdendir.
 
 
 

Hakkımızda

Faaliyet alanlarımız; inşaat, hafriyat, taahhüt, altyapı, doğal gaz, dere ıslahı, terfi istasyonları, atık su, temiz su, kanalizasyon, yağmur suyu hatları, elektrik, yapım ve bakım onarım işleridir. DS Altyapı Mühendislik Kocaeli ili ve çevresinde lider kuruluşlar arasına girmeyi başarmıştır.

 
Sektördeki yenilikleri takip ediyoruz...

Her zaman kaliteli hizmet ve ürün çeşitliliği ilkesiyle yola çıkan işini tüm projelerine uygun, söz verdiği gibi zamanında teslim ederek kendisini piyasada kabul ettirmiştir. İşe başlamasından işin teslimine kadar dinamik yapısı sayesinde zaman kaybetmeden, kaybettirmeden başarıya ulaşmıştır. Faaliyet gösterdiği kamuya ve özel sektöre ait her türlü altyapı ve üst yapı inşaat projeleri içeren geniş bir spektrum da hizmet vererek, maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışmakta ve taahhütlerimizin her şartta yerine getirilmesi, yüz akıyla kabul ve teslimattır.

 

Sektördeki yenilikleri dün olduğu gibi bugün de takip etmeye her zaman olduğu gibi yenilikçi teknolojik gelişmeler ışığında yeterli sayıda makine ve ekipmana sahiptir. Faaliyet alanlarımız; inşaat, hafriyat, taahhüt, altyapı, doğal gaz, dere ıslahı, terfi istasyonları, atık su, temiz su, kanalizasyon, yağmur suyu hatları, elektrik, yapım ve bakım onarım işleridir. Sönmez İnşaat Kocaeli ili ve çevresinde lider kuruluşlar arasına girmeyi başarmıştır.

Referanslarımız

Faaliyet gösterdiği kamuya ve özel sektöre ait her türlü altyapı ve üst yapı inşaat projeleri içeren geniş bir spektrum da hizmet vererek, maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışmakta ve taahhütlerimizin her şartta yerine getirilmesi, yüz akıyla kabul ve teslimattır.

Copyright © 2020 DS ALTYAPI & MÜHENDİSLİK | Tüm Hakları Saklıdır..